News
Best news from our clan

Ako už všetci iste dobre viete tak naša najstabilnejšia a najdlhšie trvajúca zostava pod nami CS:GO na čele s kapitánom Dzejkym sa rozpadla.Veľmi nás to mrzí pretože chalani ukázali neskutočné výsledky pod nami a viac stojí vo vyjadrení manažmentu Overwalk :
Ako všetci dobre viete tak chalani mali dlhodobé problémy s výsledkami ktoré sa s nimi tiahli dá sa povedať od postupu do Hitpoint ligy.Chalani sa rôznymi spôsobmi pokúšali tento problém vyriešiť ale bohužiaľ sa im to nepodarilo a kvôli interným problémom kickli kapitána Dzejkyho ktorý bol kicknutý po demokratickom hlasovaní.Štvorka ktorá ostala mala záujem pokračovať ďalej a že si nájdu piateho ale bohužiaľ opak bol pravdou a interné problémy pokračovali ďalej a preto sa "L3m_ON" rozhodol odísť a chalani teda ostali iba traja.Ako sa neskôr ukázalo Dzejky bol práve ten ktorý tento tím držal pokope a bohužiaľ po jeho kicknutí sa rozpadol.Preto po dohode s hráčmi sme sa rozhodli že bude lepšie pre nich do budúcna ak sa rozídu a pôjde každý vlastnou cestou.Momentálne jednáme s určitými tímami a čo nevidieť tu bude aj ohlásenie novej CS:GO zostavy pod našimi krídlami.Chcel by som poďakovať chalanom za príkladnú reprezentáciu organizácie a neuveriteľné výsledky ktoré ich vyšvihli medzi top 10 tímov u nás.Som rád že pôsobili pod nami a naopak je mi ľúto že to takto skončilo a prajem im všetkým veľa šťastia do budúcna a snáď o nich budeme ešte počuť.

Na záver by som chcel oznámiť že taktiež sme kickli našu Overwatch sekciu ktorá dlhodobo nepodávala výkony ktoré sme požadovali a navyše prišli zmeny v zostave a preto sme boli nútení túto zostavu kicknúť.
n/a

by moloch | 16.10.2017 | [187] comments, latest by casino online gambling - 21.07.2018 - 21:39


Ako sme včera avizovali na našom streame tak Vám predstavujeme nového sponzora a tým je Tlačiareň Kubík ktorí nám budú robiť dresy + všetok náš merch.Podmienky spolupráce tu zverejňovať nebudeme ale sme radi že nás podporili !Ich naopak môžete podporiť na : www.tlaciarenkubik.sk
Týmto chceme oznámiť aj to že sme otvorený hociakej spolupráci a sponzorstvu.Čo ponúkame a naopak čo požadujeme ale nebudeme zverejňovať a ak máte záujem tak nám napíšte do správ a radi sa dohodneme.
Ďalej taktiež Vám chceme predstaviť naše nové dresy a mikiny ktoré čo nevidieť pôjdú do tlače pre CS:GO sekciu !


n/a

by moloch | 16.10.2017 | [61] comments, latest by aa - 18.07.2018 - 09:48


Dobojované ! Už je to pár dní čo sme dorazili z Y-Games domov.Je čas zosumarizovať naše pôsobenie.
Na turnaj sme išli s cielom dostať sa do top 8 a získať čo najviac MČR bodov a hlavne skúseností.
Nastúpili sme v skupine F kde sme mali súperov ako : ZERO DAMAGE,GarmeZ Eclot Gaming a ďalej mixy ako GGEZ alebo Jameson Power a skupinu uzatváral mix Ta soo.
Príjemne sme boli prekvapený že nebol až taký delay ako bol posledné roky a preto sme skupinu odohrali v normálnom čase a nad očakávanie so žiadnou prehrou a iba jednou remízou proti GarmeZ.
Keďže v poslednom zápase proti mixu GGEZ sme vyhrali 16:14 tak kvôli horšiemu skóre sme postúpili z druhého miesta a vyrazili sme na obed.
Poobede resp. na večer sme začali hrať Play-Off kde sme v prvom kole dostali NineLives ktorý sme dokázali poraziť 16:5 a v druhom kole sme narazili na silného favorita Inside Games ktorých sme prekvapivo dokázali poraziť 16:14.V poslednom zápase dňa sme narazili na talentovaných Team Universe s ktorým sme prehrali 2:0 na mapy a do ďalšieho dňa sme začínali v 4. kole LB kde sme dostali hneď mix v zostave VergiL,Kozlik,xer,wantyy a azee.Tento mix sme dokázali poraziť 16:8 a v ďalšom kole sme čakali na starého známeho súpera zo skupiny GarmeZ.
Tento zápas znova skončil remízou ako v skupine a v predĺžení sme ich dokázali poraziť 19:15 a týmto sme si zaistili Top 6 v celom turnaji.
V 6. kole LB sme narazili na Vicemajstrov ČR Dark Tigers a s nimi sme hrali vyrovnanú hru ale bohužial sme prehrali 16:13 a tak sme sa s turnajom rozlúčili.
Určite nejdeme sklamaný z turnaja.Cieľ sme splnili,pripisujeme si 220 MČR bodov a skalp teamov ako Zero Damage,Inside Games alebo GarmeZ.ECLOT.
Ďakujeme všetkým za podporu hlavne tým čo fandili na streame a v blízkej dobe sa vydíme znova !


n/a

by moloch | 16.10.2017 | [17] comments, latest by womens air jordan retro 14 green blue - 21.07.2018 - 22:41


Ako sme už viackrát avizovali tak vysielame našu CS:GO sekciu na čele s kapitánom Dzejkym na ich tretiu LAN akciu pod "našimi krídlami" a to na Y-Games 2017 ktoré sa uskutoční 22-23.4 na FIIT STU v Bratislave.Po úspešnom ťažení na poslednej lanke v Trenčíne sa budeme snažiť zopakovať tento výkon a budeme sa snažiť dostať čo najďalej.
Toto ťaženie nebude ľahké dnes sme sa dozvedeli skupinu a rozhodne to nebude "prechádzka ružovou záhradou".Medzi najväčších favoritov v našej skupine F patria skúsení Zero Damage ktorí dlhodobo podávajú na tejto lanke výborné výsledky.Ďalej je to ECLOT.GarmeZ ktorí sme síce dokázali poraziť na lanke v Trenčíne vo finále ale teraz budú v plnej zostave a určite to nebude "ľahký oriešok".Do tretice by sme nemali podceniť ani skúsení mix Jameson power na čele s Barb1m dvoj-násobným Majstrom Českej Republiky ale taktiež dvoj-násobným majstrom ČR Ketuborom ktorý momentálne coachuje RoG.Female.No a túto skupinu uzatvárajú viac menej mix-tímy Ta soo a posledným celkom v našej skupine je GGEZ v zložení zo "známych" osobností ako garzeN,Fraged alebo Týnka.Rozhodne sa nebudeme nudiť a budeme radi ak Vás tam uvidíme smiling

fruit

Veríme že dokážeme postúpiť zo skupiny a že chalani pretavia svoje tréningy do praxe a vrátime Eclotu prehru z online zápasov smiling
Príďte nás podporiť budeme to potrebovať !
fruit


n/a

by moloch | 16.10.2017 | [44] comments, latest by renudas - 21.07.2018 - 17:51


Po skvelých výsledkoch či už na Online ale aj offline turnajoch sme sa rozhodli urobiť rozhovor s kapitánom našej CS:GO sekcie a to Milošom "Dzejky" Frčom.Pýtali sme sa ho či už na prípravu jeho zostavy na blížiace sa Y-Games 2017 kde sa naša sekcia zúčastní ale aj to ako sa mu páči pôsobenie pod našou organizáciou.Prajeme príjemné čítanie

R : Ahoj,Miloš som rád že si si našiel trošku času pri tom nabitom programe a že máš možnosť mi zodpovedať moje otázky a tak podať nejaké bližšie informácie k dianiu okolo CS:GO sekcie.

Zdravím ťa a ďakujem za pozvanie taktiež som veľmi rad že sa môžem podeliť o dianí v našom teame a tak isto chcem poďakovať organizácii za spustenie webu ktorý bude pre nás a hlavne fanúšikov cesta ako môžu sledovať naše zápasy a výsledky.


R :Čo Vás priviedlo do našej organizácie a prečo ste sa rozhodli práve pre nás ?

Nič konkrétne nás k vám nepriviedlo boli sme celkom mladý team s nie moc zvučnými menami a hľadali sme organizáciu , ktorá by do nás aj napriek tomuto vložila nádej a verila že dosiahneme čo najlepšie výsledky.

R : Ako hodnotíte vaše pôsobenie v tejto organizácii ?

Myslím si , že zatiaľ sme určite nesklamali ako pomerne nový team sme dokázali vyhrať jednu offline akciu a zopár online turnajov čo hodnotím ako úspech. Organizácia nám poskytla všetko potrebné k tomu aby sme sa rozvíjali a podporuje nás na všetkých offline akciách začo sme určite veľmi vďačný.

fruitR: Na čo ste zatiaľ najviac pyšný a naopak čo bolo vašim najväčším sklamaním ?

Ako som už spomínal najviac sme určite pyšní na 1. Miesto z lanky v Trenčíne , ktorá nám dopomohla sa dostať na 3. miesto v Tiger Masters lige , čo sa týka sklamaní tak samozrejme rog cool liga kde sme vždy boli tesne od postupu alebo neúspech už vo vyraďovacej fáze ESL a ESEA líg.

fruit

1.Miesto na Trenčianskej eSport Lige (Vo finále 2:1 proti Beasts)

R:Vieme že na začiatku ste urobili pár zmien v zostave z akého dôvodu to bolo ?

Zmeny nastali hlavne z dôvodu zlého internetu hráča K1Fida následne po jeho odchode nás opustil aj hráč Devil , ktorý sa chcel zamerať na individuálne zlepšenia vo svojej hre.

R:Čo by ste vyzdvihli vo vašej hre ? Čo zdobí vašu hru a čo naopak trénujete alebo resp.zlepšujete ?

Vyzdvihol by som určite aktivitu , ochotu chalanov trénovať a zlepšovať sa a vynikajúci aim. K tréningu by som povedal akurát toľko že trénujeme poctivo všetky mapy. Snažíme sa taktiež zlepšiť komunikáciu a teamovú spoluprácu čo sú detaily ktoré treba trénovať celé mesiace.


fruit


R:Aké si dávate ciele a po akom úspechu najviac túžite ?

Naš súčasný cieľ je určite top 4 na Y-Games čo bude v tak nabitej konkurencii veľmi ťažké dosiahnuť , ale nič nieje nemožne a my budeme poctivo veriť a dávať hlavy smiling. Dlhodobé ciele sú určite MČR a Tiger Masters kde sa snažíme poctivo zbierať body už celú sezónu.

R: Pripravujete sa momentálne na nejakú väčšiu akciu ?

Áno pripravujeme sa na Y-Games už posledné tri týždne.

R: Ako vyzerá vaša príprava ?

Momentálne naša príprava nespočíva vo vymýšľaní nejakých super taktík ale v CT setupoch,retakoch a rotácií čo dúfam stihneme poctivo prebrať a natrénovať.


fruit

(Pohár ktorý si odnášame z Trenčianskej lanky)

R:Čo by si rád odkázal vašim fanúšikom ?

Fanúšikom by som hlavne odkázal nech v nás stále veria a povzbudzujú nás aby sme podávali tie najlepšie výsledky.Ak Vás tento rozhovor zaujal a chceli by ste sa s chalanmi stretnúť alebo ich iba čisto podporiť tak máte možnosť už tento víkend na Y-Games 2017 v Bratislave 22 - 23.4 kde sa zúčastnia jedného z najväčších turnajov v CZ/SK.

n/a

by moloch | 16.10.2017 | [7] comments, latest by supna - 08.07.2018 - 15:31