News
Best news from our clan
Archive

Ako už všetci iste dobre viete tak naša najstabilnejšia a najdlhšie trvajúca zostava pod nami CS:GO na čele s kapitánom Dzejkym sa rozpadla.Veľmi nás to mrzí pretože chalani ukázali neskutočné výsledky pod nami a viac stojí vo vyjadrení manažmentu Overwalk :
Ako všetci dobre viete tak chalani mali dlhodobé problémy s výsledkami ktoré sa s nimi tiahli dá sa povedať od postupu do Hitpoint ligy.Chalani sa rôznymi spôsobmi pokúšali tento problém vyriešiť ale bohužiaľ sa im to nepodarilo a kvôli interným problémom kickli kapitána Dzejkyho ktorý bol kicknutý po demokratickom hlasovaní.Štvorka ktorá ostala mala záujem pokračovať ďalej a že si nájdu piateho ale bohužiaľ opak bol pravdou a interné problémy pokračovali ďalej a preto sa "L3m_ON" rozhodol odísť a chalani teda ostali iba traja.Ako sa neskôr ukázalo Dzejky bol práve ten ktorý tento tím držal pokope a bohužiaľ po jeho kicknutí sa rozpadol.Preto po dohode s hráčmi sme sa rozhodli že bude lepšie pre nich do budúcna ak sa rozídu a pôjde každý vlastnou cestou.Momentálne jednáme s určitými tímami a čo nevidieť tu bude aj ohlásenie novej CS:GO zostavy pod našimi krídlami.Chcel by som poďakovať chalanom za príkladnú reprezentáciu organizácie a neuveriteľné výsledky ktoré ich vyšvihli medzi top 10 tímov u nás.Som rád že pôsobili pod nami a naopak je mi ľúto že to takto skončilo a prajem im všetkým veľa šťastia do budúcna a snáď o nich budeme ešte počuť.

Na záver by som chcel oznámiť že taktiež sme kickli našu Overwatch sekciu ktorá dlhodobo nepodávala výkony ktoré sme požadovali a navyše prišli zmeny v zostave a preto sme boli nútení túto zostavu kicknúť.
n/a

by moloch | 16.10.2017 |


the article you have got shared here notably heavenly. I honestly like and esteemed your paintings. DissertationMall I study considerably your article; the concentrations you have indicated in this article are useful.

by DissertationMall | 14.12.2017 - 09:00

the article you have got shared here notably heavenly. I honestly like and esteemed your paintings. I study considerably your article; <a href="https://www.dissertationmall.co.uk/">DissertationMall</a> the concentrations you have indicated in this article are useful.

by DissertationMall | 14.12.2017 - 08:59

Das einzige Problem, das ich mitreplica uhren hochwertig den Everest-Gurten habe (und von dem ich verstehe, dass es ein Problem ist, wenn man die meisten Gummi- oder Nicht-Armband-Gurte an eine Rolex anlegt) ist,beste rolex replik dass das Material so nahe am Uhrengehäuse (und der Lünette) eingekeilt ist es macht das Drehen der Lünette schwieriger. Sie können tatsächlich sehen, wie eng es in diesem Bild ist. Jetzt macht Everest einige Träger, die ihre eigenen festen Endenverknüpfungen enthalten, die wahrscheinlich dieses Problem replica uhren ägyptenabschwächen würden, aber ich mag einfach nicht, wie sie aussehen. Und meine Hoffnung ist, dass sobald das Band mehr „eingebrochen“ wird, dies weniger ein Problem wird.

by replica uhren | 14.12.2017 - 08:39

Everything you do is import the video in Windows Movie Maker at Essay Writing Help UK that point right snap and you can part the entire film/program into little areas to make it less demanding. You would then be able to drag the part you need onto the white bar at the base and afterward move the cursor to the edge of where the video cut begins/completes, at that point you can chop the video cut down considerably more to get it to where you need.

by Essay Writing Help UK | 04.12.2017 - 08:29

Many people think that dissertation writing services are better choice to get reliable dissertation solutions and in fact, they are right on their side because many students have got succeeded due to these services.
I've been a respectable player my entire life and might need to keep securing and 11 keep doing everything that I have done and do whatever it makes not to make any means back. I know you complete it since you have the eager work and are living insistence on working the best approach to get true blue and genuine with yourself. work or article., you can enhance than common measures of packs for endlessness.
For Visit:https://www.essayspot.co.uk/


by Essay Writing Service | 22.11.2017 - 05:47

I've been a respectable player my whole life and might need to continue securing and uk assignments help continue doing everything that I have done and do whatever it makes not to make any steps back. I know you finish it since you have the tireless work and are living affirmation of working the way to get honest to goodness and real with yourself. work or article., you can improve than run of the mill measures of packs for eternity.

by Steven David | 21.11.2017 - 07:35

The article you have shared here incredibly heavenly. I genuinely like and esteemed your work. I read significantly your article; the concentrations you have indicated in this article are useful.

essay writing service reviews

by joheltan | 08.11.2017 - 07:41

struggling to get help on writing my dissertation landed me on this informative blog post that has not only enlightened on where to get the best dissertation help it has also helped me a great deal in crafting a perfect dissertation

by ADRIANA | 27.10.2017 - 14:36


Your comment

Security Code
Options: • HTML is OFF • BBCode is ON • Smilies are ON