News
Best news from our clan
Archive

Po skvelých výsledkoch či už na Online ale aj offline turnajoch sme sa rozhodli urobiť rozhovor s kapitánom našej CS:GO sekcie a to Milošom "Dzejky" Frčom.Pýtali sme sa ho či už na prípravu jeho zostavy na blížiace sa Y-Games 2017 kde sa naša sekcia zúčastní ale aj to ako sa mu páči pôsobenie pod našou organizáciou.Prajeme príjemné čítanie

R : Ahoj,Miloš som rád že si si našiel trošku času pri tom nabitom programe a že máš možnosť mi zodpovedať moje otázky a tak podať nejaké bližšie informácie k dianiu okolo CS:GO sekcie.

Zdravím ťa a ďakujem za pozvanie taktiež som veľmi rad že sa môžem podeliť o dianí v našom teame a tak isto chcem poďakovať organizácii za spustenie webu ktorý bude pre nás a hlavne fanúšikov cesta ako môžu sledovať naše zápasy a výsledky.


R :Čo Vás priviedlo do našej organizácie a prečo ste sa rozhodli práve pre nás ?

Nič konkrétne nás k vám nepriviedlo boli sme celkom mladý team s nie moc zvučnými menami a hľadali sme organizáciu , ktorá by do nás aj napriek tomuto vložila nádej a verila že dosiahneme čo najlepšie výsledky.

R : Ako hodnotíte vaše pôsobenie v tejto organizácii ?

Myslím si , že zatiaľ sme určite nesklamali ako pomerne nový team sme dokázali vyhrať jednu offline akciu a zopár online turnajov čo hodnotím ako úspech. Organizácia nám poskytla všetko potrebné k tomu aby sme sa rozvíjali a podporuje nás na všetkých offline akciách začo sme určite veľmi vďačný.

fruitR: Na čo ste zatiaľ najviac pyšný a naopak čo bolo vašim najväčším sklamaním ?

Ako som už spomínal najviac sme určite pyšní na 1. Miesto z lanky v Trenčíne , ktorá nám dopomohla sa dostať na 3. miesto v Tiger Masters lige , čo sa týka sklamaní tak samozrejme rog cool liga kde sme vždy boli tesne od postupu alebo neúspech už vo vyraďovacej fáze ESL a ESEA líg.

fruit

1.Miesto na Trenčianskej eSport Lige (Vo finále 2:1 proti Beasts)

R:Vieme že na začiatku ste urobili pár zmien v zostave z akého dôvodu to bolo ?

Zmeny nastali hlavne z dôvodu zlého internetu hráča K1Fida následne po jeho odchode nás opustil aj hráč Devil , ktorý sa chcel zamerať na individuálne zlepšenia vo svojej hre.

R:Čo by ste vyzdvihli vo vašej hre ? Čo zdobí vašu hru a čo naopak trénujete alebo resp.zlepšujete ?

Vyzdvihol by som určite aktivitu , ochotu chalanov trénovať a zlepšovať sa a vynikajúci aim. K tréningu by som povedal akurát toľko že trénujeme poctivo všetky mapy. Snažíme sa taktiež zlepšiť komunikáciu a teamovú spoluprácu čo sú detaily ktoré treba trénovať celé mesiace.


fruit


R:Aké si dávate ciele a po akom úspechu najviac túžite ?

Naš súčasný cieľ je určite top 4 na Y-Games čo bude v tak nabitej konkurencii veľmi ťažké dosiahnuť , ale nič nieje nemožne a my budeme poctivo veriť a dávať hlavy smiling. Dlhodobé ciele sú určite MČR a Tiger Masters kde sa snažíme poctivo zbierať body už celú sezónu.

R: Pripravujete sa momentálne na nejakú väčšiu akciu ?

Áno pripravujeme sa na Y-Games už posledné tri týždne.

R: Ako vyzerá vaša príprava ?

Momentálne naša príprava nespočíva vo vymýšľaní nejakých super taktík ale v CT setupoch,retakoch a rotácií čo dúfam stihneme poctivo prebrať a natrénovať.


fruit

(Pohár ktorý si odnášame z Trenčianskej lanky)

R:Čo by si rád odkázal vašim fanúšikom ?

Fanúšikom by som hlavne odkázal nech v nás stále veria a povzbudzujú nás aby sme podávali tie najlepšie výsledky.Ak Vás tento rozhovor zaujal a chceli by ste sa s chalanmi stretnúť alebo ich iba čisto podporiť tak máte možnosť už tento víkend na Y-Games 2017 v Bratislave 22 - 23.4 kde sa zúčastnia jedného z najväčších turnajov v CZ/SK.

n/a

by moloch | 16.10.2017 |


i really like how all of them look so hooked to what they are doing. i was reading the other day on the best writing services that it stimulates good mental health if your profession is one of your passions. i can see it for real now
Blogger’s brilliant Efforts are really appreciable. Anyone can easily understand the thoughts of your blog collecting items topcelebrityjackets.com for the Perry County Animal Rescue. Also I like the conclusions made on this topic which is really very informative.

Your blog is amazing but not as good as https://rushessay.wordpress.com/ websites since they are offering content in English. If this interview was written in English, more people would be able to read it.


You have to login!

register now!
login